Het Overwater team

Een goed opgeleid team met specialisten op verschillende gebieden

Astrid Smit

Assurantieadviseur

astrid@overwater-assurantie.nl

Hans van Dijk

Assurantie- en Pensioenadviseur

hans@overwater-assurantie.nl

Marjolein Teklu

Schadebehandelaar

marjolein@overwater-assurantie.nl

Corina Mol

Schadebehandelaar

corina@overwater-assurantie.nl

Thijs Anchelon

Relatiebeheerder

thijs@overwater-assurantie.nl

Manon Zoet

Relatiebeheerder

manon@overwater-assurantie.nl

Hanneke Vos

Relatiebeheerder

hanneke@overwater-assurantie.nl

Aline Kock

Relatiebeheerder

aline@overwater-assurantie.nl

Pieter Overwater

Relatiebeheerder

pieter@overwater-assurantie.nl

Patricia Gouweloos

Volmachtbeheerder

patricia@overwater-assurantie.nl

Marcel Westdijk

Financieel medewerker

marcel@overwater-assurantie.nl

Nicole Donkers

Applicatiebeheerder ANVA

n.donkers@overwater-assurantie.nl

Loek Oldenburg

Kwaliteitscoördinator/auditor

loek@overwater-assurantie.nl

Mees Bouter

Relatiebeheerder

mees@overwater-assurantie.nl

Kwaliteitsgarantie

Wij zijn lid van de Nederlandse Vereniging van Gevolmachtigde Assurantiebedrijven (NVGA). Wij voldoen aan de normen en regels van de NVGA en daarmee is de hoge kwaliteit van onze dienstverlening voor u gewaarborgd.

Blijf op de hoogte

Door onze nieuwsbrief houden wij onze bestaande en toekomstige relaties op de hoogte van de ontwikkeling van ons kantoor en ons vakgebied.